Wybierz język:

Kogo szukamy

Stale szukamy zaangażowanych, zmotywowanych i entuzjastycznych pracowników. Czy to w upalnym lecie czy w czasie szalejącej burzy – zawsze zachowują zimną krew i znajdują trafne rozwiązania.

Dążysz do perspektywicznego, urozmaiconego życia zawodowego i chciałbyś mieć elastyczny zakres obowiązków? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: tak, to dobrze trafiłeś. W celu świadczenia przez nas usług tworzymy miejsca pracy w branży energetycznej, telekomunikacyjnej i komunikacyjnej. W sektorze energetycznym zapewniamy transmisję i zaopatrzenie dla naszych klientów oraz przyspieszamy przejście na odnawialne źródła energii. W telekomunikacji poza rozwiązaniami mobilnymi realizujemy dystrybucję danych przez światłowody, a w branży komunikacji dbamy o elektryfikację sieci kolejowych i cyfryzację sieci dróg.

Czy pasujesz do nas

Aby sprostać wyzwaniom przyszłości, stale optymalizujemy się we wszystkich procesach i na wszelkich płaszczyznach. Nasi pracownicy również nieustannie się doskonalą, gdyż dzięki ich rozległemu know-how znajdują nowe rozwiązania dla naszych klientów. To właśnie oni są powodem, dla którego w każdej dziedzinie biznesu dziś i jutro jesteśmy w pierwszej trójce. Aby utrzymać wiodącą pozycję na rynku, szukamy ludzi, którzy są gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność i działać w interesie klienta i szukać rozwiązań.

W EQOS Energie przykładamy dużą wagę do ducha zespołowego. Nasi pracownicy są kimś więcej niż tylko kolegami, ponieważ wszyscy dążą do tego samego celu. Dlatego nasze zespoły najlepszej klasy inżynierów opracowują międzybranżowe i międzywydziałowe plany i statykę w ramach projektów zleconych przez klientów, zarządzają ich nieruchomościami gruntowymi lub sprawdzają budynki. Naszych kierowników projektów i budów jak również monterów budowlanych obowiązuje niezawodna i ekonomiczna realizacja. Nasi pracownicy zarządzający są odpowiedzialni na różnych płaszczyznach i dbają o optymalny przebieg wszystkich zadań administracyjnych.

Pracownicy z doświadczeniem

Wnieś swój wkład w naszą Spółkę, świadczącą usługi w zakresie infrastruktury sieciowej i zrób kolejny krok w swojej karierze.

dowiedz się więcej

Rozpoczynający karierę zawodową

Absolwentom oferujemy interesujące programy stażu. Już dziś zacznij z nami kształtować swoją przyszłość zawodową.

dowiedz się więcej

Studenci

Odkryj, jak z nami możesz już w czasie studiów przejmować odpowiedzialność.

dowiedz się więcej