Wybierz język:

Techniczne wyposażenie budynków

Nowoczesne systemy techniczne budynków stają się coraz bardziej złożone. Bez względu czy planujesz budowę nowego obiektu, remont swojego budynku czy konserwację instalacji technicznych, wszystkie te usługi otrzymasz od nas.

Rozwiązania dla budownictwa

Na wyposażenie techniczne budynków i budowli składa się szereg, często powiązanych ze sobą urządzeń i instalacji. Tylko dzięki kompleksowemu podejściu do projektowania i wykonawstwa instalacji technicznych możliwe jest stworzenie skoordynowanych i optymalnych pod względem technicznym i ekonomicznym rozwiązań. Wielobranżowy zespół specjalistów EQOS Energie pomoże Ci podjąć właściwe decyzje inwestycyjne, optymalizujące Twoje nakłady na każdym etapie cyklu życia budynku począwszy od fazy budowy, poprzez fazę eksploatacji urządzeń i instalacji aż do fazy ich modernizacji.

Wszystkie świadczenia w zakresie technicznego wyposażenia budynków otrzymasz od EQOS Energie. W przypadku nowych inwestycji, remontów lub konserwacji Twoich nieruchomości i instalacji technicznych, staramy się być dostawcą najwyższej jakości usług począwszy od projektowania, poprzez wykonawstwo aż po usługi serwisowe. Profesjonalna kadra oraz stabilna sytuacja ekonomiczna naszej międzynarodowej grupy kapitałowej pozwala wszystkim Klientom z pełnym zaufaniem powierzać nam do realizacji nawet najbardziej skomplikowane zadania inwestycyjne. Kiedy będziemy mogli Ci doradzać i wspierać w przyszłych inwestycjach budowlanych?

Państwa korzyści w technicznym wyposażeniu budynków z nami

 • niezmiennie wysoka jakość na wszystkich poziomach,
 • krótkie czasy reakcji i nieskomplikowany serwis,
 • wszystkie usługi z jednego źródła, solidni zarządzający projektami,
 • wysokie wymogi jakościowe i weryfikowalność,
 • stabilny gospodarczo i odpowiedzialny partner biznesowy.

Budowa obiektów kubaturowych

Projektanci branżowi z naszej firmy troszczą się o optymalny przebieg we wszystkich fazach wznoszenia budynku.

W przypadku nowoczesnych systemów technicznych budynków w każdej dziedzinie wymagana jest coraz większa wiedza specjalistyczna. Niezwykle ważna rola przypada projektantom branżowym w zakresie większych projektów budowlanych. Aby móc oferować jakość oraz kompetencje na stale wysokim poziomie, pracujemy w ramach własnych zespołów projektantów.

Nasi projektanci wspierają Cię w fazie przygotowywania nowej inwestycji począwszy od projektu koncepcyjnego poprzez projekt budowlany aż do fazy projektów wykonawczych i montażowych. Podczas wykonywania prac zapewniamy własną, kompetentną kadrę inżynierską zarządzającą budową oraz własny nadzór bezpośredni w postaci doświadczonych majstrów budowy i brygadzistów. Na etapie oddawania obiektu do użytkowania wspieramy Cię we wszystkich odbiorach, sporządzamy dokumentację budowy dla potrzeb urzędowych oraz w celu uzyskania wymaganych certyfikatów energetycznych.

Techniczne wyposażenie budynku:

 • Instalacje sanitarne,
 • Instalacje grzewcze i chłodzące,
 • Wentylacja i klimatyzacja,
 • Instalacje przeciwpożarowe,
 • Instalacje przemysłowe i technologiczne,
 • Instalacje elektryczne,
 • Instalacje teletechniczne,
 • Automatyka budynkowa i systemy BMS.

Usługi serwisowe dla eksploatacji bieżącej

Jeśli Twoje instalacje techniczne odmówią posłuszeństwa, chętnie pomożemy jako partner w zakresie serwisu.

Konkurencyjność Twojego przedsiębiorstwa może zależeć w dużej mierze od bezawaryjnej pracy jego instalacji technicznych. W razie awarii w EQOS Energie masz po swojej stronie sprawdzonego i niezależnego od producentów partnera serwisowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokim kompetencjom koordynujemy i przeprowadzamy dla Ciebie obsługę i konserwację Twoich instalacji technicznych przez co podnosimy ich sprawność i niezawodność.

Myślenie całościowe, profesjonalne działanie i wiązanie poszczególnych usług w jedną całość to czynniki warunkujące sukces, dające możliwość oferowania naszym klientom zoptymalizowanych rozwiązań serwisowych. Nasza paleta usług serwisowych sięga od zarządzania infrastrukturą poprzez konserwację, utrzymywanie, naprawianie, remonty oraz modernizacje aż do realizacji zadań inwestycyjnych. Odznaczamy się tym, że nawet w nagłych przypadkach reagujemy szczególnie szybko i troszczymy się o zadowolenie właścicieli oraz użytkowników.